Resultat

Skyttefinal

Stöd
Guld: Rasmus Alfredsson Umeå SF
Silver: Rådgärd Chen Brinkstam Umeå SF
Brons: Tilde Holmqvist Gällivare SF
4. Caroline Rannebo Gällivare SF
5. Johan Utsi Häggrud Gällivare SF
6. Gabriella Nilsson Rova Gällivare SF
7. Viktor Sjöström Boden I 19 USF
8. Axel Engrund Umeå SF


Stå:
Guld: Helena Dreyer Pekiömäki Umeå SF
Silver: Vilda Stridsson Gällivare SF
Brons: Petter Asplund Boden I 19 USF
4. Einar Kurkkio Gällivare SF
Publicerat Söndag 1 Mars 12:56 (uppdaterad Söndag 1 Mars 13:40)

Resultat Söndag Poäng

Namn: Lag:
Stöd:
1 Rasmus Alfredsson Umeå SF 200 400 600
2 Johan Utsi Häggrud Gällivare SF 200 399 599
3 Caroline Rannebo Gällivare SF 200 399 599
4 Victor Sjöström Boden I 19 USF 200 399 599
5 Rådgärd Chen Brinkstam Umeå SF 200 398 200
6 Gabriella Nilsson Rova Gällivare SF 199 399 598
7 Axel Engrund Luleå SpSK 199 399 598
8 Tilde Holmqvist Gällivare SF 200 397 597
9 Josefin Utsi Häggrud Gällivare SF 200 396 596
10 Ramses Öhrvall Boden I 19 USF 198 398 596
11 Karl Burman Boden I 19 USF 199 395 594
13 Molly Asplund Boden I 19 USF 198 396 594
14 Melker Öhman Boden I 19 USF 197 396 593
12 Tiger Öhrvall Boden I 19 USF 198 394 592
15 Alice Bergstrand Boden I 19 USF 197 389 586
16 Eliza Mikaelin Gällivare SF 195 385 580
17 Jakob Pettersson Luleå SpSK 194 382 576
18 Oskar Melander Luleå SpSK 190 380 570
19 Axel Sundvall Luleå SpSK 188 379 567
20 Matilda Kylämaa Luleå SpSK 186 378 564
21 Ludvig Bergstedt Luleå SpSK 187 374 561
22 Daniel Mikaelian Gällivare SF 183 375 558
23 Selma Engström Luleå SpSK 184 363 547
24 Sebastian Johansson Luleå SpSK 171 341 512
Stå:
1 Helena Dreyer Pekiömäki Umeå SF SF 194 388 582
2 Vilda Stridsson Gällivare SF 176 367 543
3 Petter Asplund Boden I 19 USF 180 350 530
4 Einar Kurkkio Gällivare SF 161 336 497
5 Nadja Kurkkio Gällivare SF 174 174
Publicerat Söndag 1 Mars 12:48 (uppdaterad Söndag 1 Mars 12:48)

Final Falling Target

Stående:

Guld: Helena Drejer Perkiömäki Umeå SF
Silver: Petter Asplund Boden I 19 USF
Brons: Vilda Stridsson Gällivare SF
4. Einar Kurkkio Gällivare SF
5. Nadja Kurkkio Gällivare SF


Sittande:

Guld: Rasmus Alfredsson Umeå SF
Silver: Viktor Sjöström Boden I 19 USF
Brons: Axel Engrund Luleå SpSK
4. Johan Utsi Häggrud Gällivare SF
5. Caroline Rannebo Gällivare SF
6. Josefin Utsi Häggrud Gällivare SF
7. Karl Burman Boden I 19 USF
8. Melker Öhman Boden I 19 USF
Publicerat Lördag 29 Februari 14:10 (uppdaterad Lördag 29 Februari 14:15)

Lördag Falling Target Grundserie

Stöd:
1 Rasmus Alfredsson Umeå SF 39
2 Victor Sjöström Boden I 19 USF 37
3 Johan Utsi Häggrud Gällivare SF 36
4 Caroline Rannebo Gällivare SF 34
5 Axel Engrund Luleå SpSK 33
6 Josefin Utsi Häggrud Gällivare SF 31
7 Melker Öhman Boden I 19 USF 30
8 Karl Burman Boden I 19 USF 28
9 Rådgärd Chen Brinkstam Umeå SF 27
10 Gabriella Nilsson Rova Gällivare SF 25
11 Tiger Öhrvall Boden I 19 USF 25
12 Ramses Öhrvall Boden I 19 USF 23
13 Ludvig Bergstedt Luleå SpSK 22
14 Jakob Pettersson Luleå SpSK 21
15 Molly Asplund Boden I 19 USF 20
16 Matilda Kylmämaa Luleå SpSK 20
17 Eliza Mikaelian Gällivare SF 19
18 Alice Bergstrand Boden I 19 USF 18
19 Oskar Melander Luleå SpSK 18
20 Tilde Holmqvist Gällivare SF 16
21 Daniel Mikaelian Gällivare SF 13
22 Selma Engström Luleå SpSK 11
23 Axel Sundvall Luleå SpSK 10
24 Sebastian Johansson Luleå SpSK 5
Stå:
1 Helena Dreyer Perkiömäki Umeå SF 29
2 Petter Asplund Boden I 19 USF 18
3 Vilda Stridsson Gällivare SF 16
4 Nadja Kurkkio Gällivare SF 13
5 Einar Kurkkio Gällivare SF 8
Publicerat Lördag 29 Februari 12:40 (uppdaterad Lördag 29 Februari 14:14)

Resultat Fredag Poäng

Namn: Lag: Omg 1 Omg 2
Stöd:
1 Rasmus Alfredsson Umeå SF 198 200
2 Tilde Holmqvist Gällivare SF 200 200
3 Rådgärd Chen Brinkstam Umeå SF 200 200
4 Johan Utsi Häggrud Gällivare SF 200 200
5 Josefin Utsi Häggrud Gällivare SF 200 199
6 Caroline Rannebo Gällivare SF 200 200
7 Victor Sjöström Boden I 19 USF 200 200
8 Gabriella Nilsson Rova Gällivare SF 199 199 19
9 Axel Engrund Luleå SpSK 197 199 18
10 Karl Burman Boden I 19 USF 195 199 15
11 Ramses Öhrvall Boden I 19 USF 195 198
12 Tiger Öhrvall Boden I 19 USF 193 198
13 Molly Asplund Boden I 19 USF 194 198
14 Melker Öhman Boden I 19 USF 197 192
15 Alice Bergstrand Boden I 19 USF 192 197
16 Eliza Mikaelian Gällivare SF 187 195
17 Jakob Pettersson Luleå SpSK 194 189
18 Oskar Melander Luleå SpSK 190 189
19 Axel Sundvall Luleå SpSK 188 187
20 Ludvig Bergstedt Luleå SpSK 182 187
21 Matilda Kylmämaa Luleå SpSK 185 186
22 Selma Engström Luleå SpSK 184 181
23 Daniel Mikaelian Gällivare SF 180 183
24 Sebastian Johansson Luleå SpSK 171
Stå:
1 Helena Dreyer Perkiömäki Umeå SF 194 191
2 Petter Asplund Boden I 19 USF 177 180
3 Vilda Stridsson Gällivare SF 174 176
4 Nadja Kurkkio Gällivare SF 174 172
5 Einar Kurkkio Gällivare SF 158 161
Publicerat Fredag 28 Februari 16:45 (uppdaterad Lördag 29 Februari 14:13)