Samarbetspartner

LKAB
Gällivare Kommun
NSD
New Boliden
Falcks
coopnorr
upp
Sparbanken Nord
Region Norrbotten
NOVA Karlgrens
Nåiden ER Consult
Nårrmåleri AB Sisu
GG Handel AB Tingstad
Privab Top Bostäder
Grafex Kronagg
Norrmejerier RW Larm & Säkerhet
Maltlasse AB Nextjet
Polfärskt Orkla
Svensk Cater Lantmannen
Ewerman Arla
Länstrafiken Norrbotten Kontex
SEB Sibylla
Nordan Beyron Door
Gällivare Rör
Unilever Findus Quality Resort
Brasseriet JTA Signal och Andersson
Jobmeal

 

Deltagare

Klicka här för att se programmet. Det innehåller deltagare och skjuttavlor.


Skjutlag 1

Tavla

 

Namn

 

Förening

 

Klass

 
 
1   Victor Sjöström   Boden   Sitt    
2   Linus Holmgren   Boden   Sitt    
3   Ramses Öhrvall   Boden   Sitt    
4   Gustav Holmgren   Boden   Sitt    
5   Elin Holmgren   Boden   Sitt    
6   Gabriella Nilsson Rova   Gällivare   Sitt    
7   Mikaela Yngman   Gällivare   Sitt    
8   Ida Wärme   Boden   Sitt    
9   Elis Eliasson   Piteå   Sitt    
10   Vilda Stridsson   Gällivare   Sitt    
11   Johan Utsi Häggrud   Gällivare   Sitt    
12   Edvin Malmgren   Gällivare   Sitt    
13   Alex Duvensjö   Piteå   Sitt    
14   Sofia Öhman   Gällivare   Sitt    
15   Caroline Rannebo   Gällivare   Sitt    
16   Tilde Josterå   Luleå   Sitt    
17   Alexander Jornevald   Boden   Sitt    
18   Alfred Andersson   Boden   Sitt    


Skjutlag 2

Tavla

 

Namn

 

Förening

 

Klass

 
 
1   Karl Burman   Boden   Sitt  
2   Theo Jolsterå   Luleå   Sitt  
3   Karam Ali   Boden   Sitt  
4   Alva Öström   Luleå   Sitt  
5   Aron Yngman   Gällivare   Sitt  
6   Theodor Lundberg   Gällivare   Sitt  
7   Björn Jonsson   Gällivare   Sitt  
8   Ulf Jonsson   Gällivare   Sitt  
9   William Sundström   Boden   Sitt  
10   Tilde Holmqvist   Gällivare   Sitt  
11   Arvid Vikström   Boden   Sitt  


Skjutlag 3

Tavla

 

Namn

 

Förening

 

Klass

 
 
1   Helena Dreyer   Umeå   Stå  
2   Miranda Karlsson   Gällivare   Stå  
3   Hanna Johansson   Vännäs   Stå  
4   Vincent Stridsson   Gällivare   Stå  
5   Petter Asplund   BODEN   Stå  
6   Nadja Kurkkio   Gällivare   Stå  
7   Hampus Wärme   BODEN   Stå  
8   Anna Grönlund   Piteå   Stå  
9   Einar Kurkkio   Gällivare   stå  
10   Martin Blombäck   Piteå   Stå  
11   Elsa Krigsman   Gällivare   Stå  
12   Ivar Kåhrström   Piteå   Stå 

Copyright LillaVM.se 2018